Logo

Ve středu 13.9.17 jsme jeli do Rožné k dalšímu mistrovskému utkání. Po dohodě jsme domácím umožnili odehrát utkání v tomto termínu z důvodu poutě v Rožné 15.10.17. Obě mužstva se navzájem velice dobře znají z předchozích přátelských i mistrovských utkání, takže nás nemohlo nic překvapit.

Ale překvapilo, domácí na nás vlítli a během 6 úvodních minut jsme prohrávali 3:0. Potom snížil po krásné individuální akci Filip kočí na 3:1. Hlavně domácí Radim beran nám dělal velké potíže do poločasu nám dokázal vstřelit 5 branek. V 19 minutě vystřelil jinak kličkující až do brány Filip Kočí a stanovil výsledek poločasu  na  5:2 pro Rožnou. Do druhého poločasu nastoupila Bobrová jako vyměněná. Zlepšená obraná činnost se projevila na naší hře. Najednou jsme si vytvářeli šance, které jsme bohužel nedokázali proměnit. Na konci zápasu jsme po chybě naší obrany dostali branku na 6:2 a tímto skóre skončil i zápas. Chtěl bych poděkovat mužstvu za výkon ve druhém poločase, kdy jsme se domácím kvalitou předvedené hry zcela vyrovnali.