Logo

Proti oslabenému Žďáru B jehož nejlepší hráči hráli za A mužstvo, jsme nastoupili skoro v kompletní sestavě. Po počátečním náporu Bobrové jsme po špatné komunikaci mezi obranou a brankářem obdrželi ve 3 minutě branku do odkryté brány 1:0 pro Žďár. Tahle branka nás naštěstí nakopla k ještě větší aktivitě. Po několika neproměněných šancích se v 5 a 14 minutě trefil Filip Kočí. Bobrová pokračovala v zahazování 100% šancích. Do poločasu jsme naštěstí dokázali vstřelit ještě jednu branku zásluhou Žanety Blažkové. Poločasové skóre skončilo 3:1 pro Bobrovou.

Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. Bobrová hrála s útokem vysunutým vysoko. Náš presink dělal obraně Žďáru velké potíže. výsledkem byly 3 rychlé góly z kopačky Filipa Kočího, který upravil skóre na 6:1 do 25 minuty. Za pár minut se hra nakrátko zdramatizovala. Hráč domácích Ondřej Fiala během 2 minut při nepochopitelném selhání naší čtveřice podařilo snížit na 6:4. Ale to už bylo od domácích všechno. Po rychle vhozeném autu se trefil nováček Matyáš Drdla 7:4. Zakrátko na to vystihl brankářovu rozehrávku Filip kočí a nedal golmanovi šanci 8:4. Krásnou střelou z voleje se prezentoval uzdravený Jakub Smutka, který dal nejhezčí branku utkání 9:4. Na konečných 10:4 upravil Filip Kočí, který v tomhle utkání dal 7 branek.

Chtěl bych tímto poděkovat mužstvu za předvedenou hru na kterou doufám navážeme i v dalších utkáních.