Logo

Po prvním prohraném zápase jsme už potřebovali naplno bodovat. V kabině jsme u předzápasového videa rozebrali silné a slabé stránky soupeře. Což se nakonec ukázalo jako klíčové. Skvěle připravená Bobrová na soupeře vlítla v neskutečném tempu. Bohužel po chybě jinak spolehlivého Vojty Podborského jsme inkasovali nešťastně přímo z rohu.

Ale to Bobrovou nabudilo ještě více. Vzápětí se rozběhla po levém křídle Žaneta B. a nekompromisní ranou propálila domácího brankáře. Zanedlouho se rozběhl brankostroj a krátce po sobě skórovali 3x Filip K. a 2x Jakub Sm.. Poločas skončil 6:2 pro Bobrovou. V druhé půli ještě padli po 3 brankách na obou stranách. Poslední tečku za povedeným zápasem udělala rychlonožka Žaňďa, když propálila jesličkami domácího brankáře a stanovila konečné skóre na 9:5 pro Bobrovou.