Pooo kalíšku, po kalíšku .. po kalíšku dáme, pak si zazpíváme, pooo kalíšku, po kalíšku :)

Bohdalov, který je v této sezóně takovým strašákem pro ostatní týmy, vede prozatímní tabulku. Dá se říci, že zaslouženě. Do této doby klopýtl pouze jednou, a to v šestém kole, kdy prohrál těsně 2:1 na hřišti Hamrů.

 

V zápasech v Nové Vsi a doma se Svratkou nebyli soupeřovi trenéři zrovna spokojeni s výkonem rozhodčího. Většinu zápasů však Bohdalov ovládl jasně, za což hovoří také to, že se může pyšnit nejproduktivnějším útokem a nejméně prostupnou defenzivou celé soutěže.

Asi se ptáte, kde se bere trenér na hřišti. Avšak v Bohdalově tomu tak je. Kompaktní a vyrovnaný kádr Bohdalova diriguje ze středu zálohy kapitán a trenér v jedné osobě – Tomáš Doležal.
Dvaatřicetiletý záložník se v minulé sezóně vrátil z působení ze Žďáru nad Sázavou, kde si zahrál divizi i MSFL. V minulé sezóně dlouho laboroval se zraněním a příliš nenastupoval. V této sezóně si to však zatím vynahrazuje v plné parádě. Jako záložník drží třetí příčku v tabulce střelců s úctyhodnými deseti zásahy. Zároveň stihl posbírat 3 žluté karty a již čtyřikrát byl zvolen hráčem utkání.