Pooo kalíšku, po kalíšku .. po kalíšku dáme, pak si zazpíváme, pooo kalíšku, po kalíšku :)

Bobrová : Žďár nad Sázavou B 11:2 (8:1)

Druhý zápas na domácím hřišti byl proti soupeři, kterého jsme před týdnem na jeho hřišti porazili 10:4. Od začátku jsme plnily roli favorita. 3 minuta Filip Kočí 1:0. 6 minuta Žaneta Blažková rozvlnila síť 2:0.  8 minuta Jakub Ptáček pohotově doklepl odražený balón 3:0. 12 minuta po rychle vhozeném autu vsítil Ondra Šikula svoji první branku mezi profesionály. v rozmezí 16 a 18 minuty vstřelil Filip Kočí 3 branky a poločas uzavřel střelou do odkryté branky Jakub Smutka po první gólové přihrávce v této sezóně od Filipa Kočího. Poločas skončil 8:1 pro Bobrovou.

Číst dál...

Bobrová : Měřín 2:11 (1:8)

V krásném podzimním odpoledne jsme sehráli zápas proti zatím nejtěžšímu soupeři. Od začátku zápasu jsme byli svědky jasné převahy hostu z Měřína. Po chybě hostující obrany Jakub Smutka ve čtvrté minutě ještě dokázal skórovat, stav 1:1. Ale to bylo v prvním poločase z naší strany vše. Poločasový výsledek 1:8 pro Měřín hovoří za vše.

Číst dál...

Žďár nad Sázavou B : Bobrová 4:10 (1:3)

Proti oslabenému Žďáru B jehož nejlepší hráči hráli za A mužstvo, jsme nastoupili skoro v kompletní sestavě. Po počátečním náporu Bobrové jsme po špatné komunikaci mezi obranou a brankářem obdrželi ve 3 minutě branku do odkryté brány 1:0 pro Žďár. Tahle branka nás naštěstí nakopla k ještě větší aktivitě. Po několika neproměněných šancích se v 5 a 14 minutě trefil Filip Kočí. Bobrová pokračovala v zahazování 100% šancích. Do poločasu jsme naštěstí dokázali vstřelit ještě jednu branku zásluhou Žanety Blažkové. Poločasové skóre skončilo 3:1 pro Bobrovou.

Číst dál...

Svratka : Bobrová 5:3 (2:2)

Před zápasem s domácí Svratkou jsme si řekly pár taktických rad a šli jsme na to. Dlouho se na poměry ml. přípravky hrálo bez branek. Až ve 12 a 13 minutě skvěle hrající Žaneta B. skórovala a mužstvo Bobrové vedlo 2:0. Hrál se oboustraně pěkný fotbal. Někteří hráči předváděli neuvěřitelné a u některých málo vídané fotbalové věci. Po ročním snažení a už skoro zlomení hole nad některými, jako by se všem rozsvítilo. Hráči bojovali o každý balón. I přesto jsme v 18 a 19 minutě inkasovali a poločas skončil 2:2.

Číst dál...

Rožná : Bobrová 8:2 (2:0)

Opět jsme se setkali, tentokrát na hřišti ve Svratce. Za neustálého mrholení jsme proti soupeři , kterého jsme v posledních pěti vzájemných utkáních nedokázali porazit, nastoupili bez opor Filipa Kočí a Jakuba Smutky. Ve 2 a 4 minutě jsme inkasovali a Rožná se ujala vedení 2:0. Bobrová se otřepala z počátečního tlaku a hra se vyrovnala. Naše obrana byla pevná jak prešovský beton. Brankář Podborský chytající v životní formě dělal co mohl aby neinkasoval. Poločas skončil 2:0 pro Rožnou.

Číst dál...