Pooo kalíšku, po kalíšku .. po kalíšku dáme, pak si zazpíváme, pooo kalíšku, po kalíšku :)

Bobrová : Velké meziříčí B 9:3 (4:1)

Proti meziříčí jsme začali ve velkém stylu. Do 15 minuty stačil Filip K. vsítit 4 branky. Poločas skončil 4:1 pro Bobrovou. Bobrová měla znatelnou převahu ve 21 min. se trefila Žaneta B. V 25 min. se utrhl Filip K. 6:1. V rozmezí 6 minut dokázala Žaneta B. vsítit 3 branky 9:1. Ke konci ještě dokázalo Meziříčí dvakrát skórovat a tak zápas skončil krásných 9:3 pro Bobrovou.

Bobrová : Herálec 3:4 (1:1)

Ve vyrovnaném zápase kde Žaneta B. trefou v 17 minutě stanovila poločasový výsledek na 1:1. Do druhého poločasu jsme vlétly ve velkém stylu 26 minuta Filip K. 2:1 pro Bobrovou. Bohužel jsme vzápětí inkasovali 2:2. Ve 34 minutě jsme po chybě naší obrany inkasovali potřetí. Po krásné akci domácího Filipa K. jsme srovnali 3:3. Na úplném konci jsme inkasovali a zápas skončil 3:4 pro Herálec.

Bobrová : Žďár nad Sázavou B 11:2 (8:1)

Druhý zápas na domácím hřišti byl proti soupeři, kterého jsme před týdnem na jeho hřišti porazili 10:4. Od začátku jsme plnily roli favorita. 3 minuta Filip Kočí 1:0. 6 minuta Žaneta Blažková rozvlnila síť 2:0.  8 minuta Jakub Ptáček pohotově doklepl odražený balón 3:0. 12 minuta po rychle vhozeném autu vsítil Ondra Šikula svoji první branku mezi profesionály. v rozmezí 16 a 18 minuty vstřelil Filip Kočí 3 branky a poločas uzavřel střelou do odkryté branky Jakub Smutka po první gólové přihrávce v této sezóně od Filipa Kočího. Poločas skončil 8:1 pro Bobrovou.

Číst dál...

Bobrová : Měřín 2:11 (1:8)

V krásném podzimním odpoledne jsme sehráli zápas proti zatím nejtěžšímu soupeři. Od začátku zápasu jsme byli svědky jasné převahy hostu z Měřína. Po chybě hostující obrany Jakub Smutka ve čtvrté minutě ještě dokázal skórovat, stav 1:1. Ale to bylo v prvním poločase z naší strany vše. Poločasový výsledek 1:8 pro Měřín hovoří za vše.

Číst dál...

Žďár nad Sázavou B : Bobrová 4:10 (1:3)

Proti oslabenému Žďáru B jehož nejlepší hráči hráli za A mužstvo, jsme nastoupili skoro v kompletní sestavě. Po počátečním náporu Bobrové jsme po špatné komunikaci mezi obranou a brankářem obdrželi ve 3 minutě branku do odkryté brány 1:0 pro Žďár. Tahle branka nás naštěstí nakopla k ještě větší aktivitě. Po několika neproměněných šancích se v 5 a 14 minutě trefil Filip Kočí. Bobrová pokračovala v zahazování 100% šancích. Do poločasu jsme naštěstí dokázali vstřelit ještě jednu branku zásluhou Žanety Blažkové. Poločasové skóre skončilo 3:1 pro Bobrovou.