Pooo kalíšku, po kalíšku .. po kalíšku dáme, pak si zazpíváme, pooo kalíšku, po kalíšku :)

Druhý zápas na domácím hřišti byl proti soupeři, kterého jsme před týdnem na jeho hřišti porazili 10:4. Od začátku jsme plnily roli favorita. 3 minuta Filip Kočí 1:0. 6 minuta Žaneta Blažková rozvlnila síť 2:0.  8 minuta Jakub Ptáček pohotově doklepl odražený balón 3:0. 12 minuta po rychle vhozeném autu vsítil Ondra Šikula svoji první branku mezi profesionály. v rozmezí 16 a 18 minuty vstřelil Filip Kočí 3 branky a poločas uzavřel střelou do odkryté branky Jakub Smutka po první gólové přihrávce v této sezóně od Filipa Kočího. Poločas skončil 8:1 pro Bobrovou.

V druhé půli přidali po individuálních průnicích branky dvě Jakub Smutka a jednu Filip Kočí. Zápas skončil krásných 11:2 pro Bobrovou.