Pooo kalíšku, po kalíšku .. po kalíšku dáme, pak si zazpíváme, pooo kalíšku, po kalíšku :)

Deštivé dopoledne a chladný vítr, tato kombinace nevěstila přivětivé fotbalové počasí. Ale nakonec opak byl pravdou. Déšť ustal, vítr se zklidnil a tak se mohl v 16:00 rozehrát zápas 4. třídy. Na úvod ješte musím podotknout, že k utkání nebyl delegovaný rozhodčí, byl tedy z lidu vybrán pan Ing. Štarha. A musím mu vyseknout poklonu, své role se zhostil na výbornou, utkání odřídil bez sebemenšího zaváhání.

Začátek utkání byl z obou stran opatrný, nicméně postupem času si otěže zápasu začala přebírat Bobrová, předevsím díky spolupráci Mildy Straky a Šumáka na středu zálohy. Hrálo se jednoduše po zemi, přesně, kolmé přihrávky pak domací obraně zle zatápěly. Těsně před uplynutím první půlhodiny se hlavou prosadil Johny Kouťák (po 8 letech 52 dnech a 1 hodině). Druhý gól po třech minutách přidal Venca Mahlů a zdálo se, že Bobrová míří za vítězstvím. Jenže místo toho, aby Bobrová zasadila smrtelnou ránu, nechala Rovečné hrát. Hra se tak vyrovnala a k prvním náznakům šance se dostalo i Rovečné. Jen díky výborným zákrokům Ksichta jsme šli do kabin za nezměněného stavu.
Druhý poločas začal pro Bobrovou již tradičně. Jaksi se vytratila hra po zemi, předsné kombinace a na hřisti začalo dominovat Rovečné. V 54. minutě tuto dominanci přetavilo ve snižující gól. V následujících minutách jsme další šance Rovečného přečkali, naštěstí a pomalu ale jistě jsme se zase začali vracet ke kombinační hře. Přibily tak i nějaké šance, trestuhodně zahozené. V 81. minutě si vzal slovo Píst a parádním uvolněním a ještě hezčí střelou zvýšil na 3:1. Misto toho, abychom zápas rozhodli, nechali jsme Rovečné v 86. minutě snížit na rozdíl jedné branky. To jsme samozřejmě udělali jen pro diváky, aby si užili při neděli taky trochu té nervozity a vzrušení. Branka v posledních minutách již nepadla a tak si bobrovské béčko odvaží z Rovečného 3 body.

Sestava: Hamřík - Smutka, Smažil J., Smažil V., Trnka - Hlushchenko, Straka (70. Kratochvíl), Dočekal, Koutecký - Srnský (63. Janda), Mahel (60. Červinka)

Branky: Koutecký, Mahel, Janda