Pooo kalíšku, po kalíšku .. po kalíšku dáme, pak si zazpíváme, pooo kalíšku, po kalíšku :)

Absolutně nechápu, proč v neděli ráno v 10??? Jako proč??? Kosa, mokro, pára od huby.

Tak asi nějak začalo potvrzení parádního bobrovského vstupu do sezóny. Sestava doznala pár kosmetických změn, na výsledný výkon bez jakýchokoliv následků. Béčko se prezentovalo opět velice pohlednou hrou po zemi, s kterou mělo velmi mladé a z mého pohledu i velice perspektivní mužstvo Herálce problémy. Převaha se tentokráte i přetavila v góly. Svojí excelentní produktivitou domáci ničil Láďa "Ptajdy Krtek" Kratochvíl. Po 10ti minutách byl stav 2:0. Přislo kratší polevení a důrazná hra domácích hráčů nás dostala pod tlak, ale obrana byla i tentokráte pevná. Do poločasu ještě zkompletoval hattrick "Ptajdy Krtek". Do kabin se tak odcházelo přeci jenom klidněji.

Druhý poločas se opět hrál pohledný fotbal, okořeněný důraznými souboji, z něhož bych rád vypíchnul blikanec našeho Johnyho Řepky Kouťáka :) .. byl vážně excelentní. Za zmínku ještě stojí komentář hlavního rozhodčího pana Jiřího Beneše výstavního gólu Mildy Straky, ktery prohlásil: "Tak to mělo ligový parametry".

Tentokráte nemá cenu kohokoliv vyzdvihovat, až teda na Krtkoptáka, střelce 4 branek. Zahráli jsme jako tým a to mě těší ze všeho nejvíc.

Sestava: Hamřík - Smutka, Smažil J., Trnka, Koutecký - Hlushchenko (60. Kratochvíl R.), Straka, Kratochvíl L. (70. Chrást), Červinka,  - Srnský, Mahel

Branky: Ptákokrtek 4x, Straka