Pooo kalíšku, po kalíšku .. po kalíšku dáme, pak si zazpíváme, pooo kalíšku, po kalíšku :)

Poslední srpnovou neděli jsme se na výborně připraveném hřišti a za krásného fotbalového počasí střetli s domácí rezervou Nové Vsi. Již od začátku se hrál fotbal nahoru dolů, ve kterém však bohužel bylo pro oko diváka až moc nepřesností. Akce obou týmů většinou končily těsně za šestnáctkou soupeře.

V prvním poločasu na sebe upozornili střelami z dálky Michal Hájek a Petr Laštovička. Ke konci poloviny hrací doby se ještě snažil náš útočník Jirka Svoboda zakončit z úhlu, míč do brány ale neprotlačil.
Do druhého poločasu jsme šli s tím, že chceme výsledek strhnout na naši stranu. Míč jsme možná drželi na kopačkách více než během prvního poločasu, hráli jsme povětšinou na soupeřově polovině, ale přes výbornou domácí obranu, kde se objevilo i několik místních dorostenců, jsme se jen těžko prosazovali. V jedné z akcí chybělo trochu více přesnosti v zakončení Míru Maškovi. Na druhé straně se pokoušeli hostující Václav Bureš a Michal Kuchta ohrozit naši branku hlavičkou, ale neúspěšně. V poslední čtvrthodině přišla asi naše největší šance zápasu. Míra Mašek nádherně předložil na penaltu míč Tomáši Podborskému, který dobíhal z druhé vlny, jeho střelu však domácí gólman vytěsnil konečky prstů. Když pak ani v závěru Petr Janda nedotáhl svůj únik do vápna, rozešli se oba týmy bez branek.