Pooo kalíšku, po kalíšku .. po kalíšku dáme, pak si zazpíváme, pooo kalíšku, po kalíšku :)

Před zápasem s domácí Svratkou jsme si řekly pár taktických rad a šli jsme na to. Dlouho se na poměry ml. přípravky hrálo bez branek. Až ve 12 a 13 minutě skvěle hrající Žaneta B. skórovala a mužstvo Bobrové vedlo 2:0. Hrál se oboustraně pěkný fotbal. Někteří hráči předváděli neuvěřitelné a u některých málo vídané fotbalové věci. Po ročním snažení a už skoro zlomení hole nad některými, jako by se všem rozsvítilo. Hráči bojovali o každý balón. I přesto jsme v 18 a 19 minutě inkasovali a poločas skončil 2:2.

Ve druhé půli pokračoval bojovný fotbal, ale na straně Bobrové se projevila absence několika opor. I proto jsme z kopačky domácího špílmachra Lukáše Netolického inkasovali další 3 branky. Na konečných 5:3 snížil dalekonosnou střelou Michal Nedoma. Toto utkání nám ukázalo, že i technicky slabší hráč pokud bojuje a hraje se zájmem může být pro tým mnohem platnější než technik bez zájmu. Děkuji hráčům za předvedený výkon. Rozhodně mohu říct, že jme odehráli fotbalově nejlepší výkon za poslední rok. Měl jsem z toho radost.