Pooo kalíšku, po kalíšku .. po kalíšku dáme, pak si zazpíváme, pooo kalíšku, po kalíšku :)

Před druhým zápasem 2.kola jsme provedly změny na postu brankáře. Místo Jardy P. šel do brány Vojta P. Tento krok podpořil lepší rozehrávku a tím i zlepšení naší útočné fáze. Po špatném začátku kdy jsme nepomohli pokrýt dorážky po dobrých zákrocích našeho brankáře jsme se probudili. Za stavu 2:0 pro Bory snížil v 10 minutě Filip Kočí 2:1.Pak se v 13.min. trefil Jakub Smutka. Následně jsme inkasovali a v 15 minutě srovnal opět při chuti hrající Jakub Smutka na 3:3. Bohužel jsme do poločasu ještě inkasovali a tak poločas skončil 4:3 pro Bory.

Druhý poločas jsme začali skvěle Žaňďa utekla po křídle a nedala brankáři šanci 4:4. Následně jsme dokonce vedli 5:4 když se trefil Filda. Pak se hra přelévala ze strany na stranu. Na 6:6 srovnával Filip Kočí, bohužel za stavu 7:6 pro Bory jsme nedokázali odkopnout jednoduchý balón a inkasovali na 8:6. V závěru jsme dokázali ještě zásluhou skvěle hrajícího Filipa na konečných 8:7 pro Bory. Děkuji týmu za bojovný výkon, chyběl kousek a mohli jsme i vyhrát.